Vítejte

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

cílem naší prezentace je poskytnout Vám, našim potenciálním klientům, přesvědčivé informace o schopnostech managementu a pracovníků společnosti Agromeli. Realizujeme Vaše investiční záměry s maximální odpovědností, jakou realizace environmentálních řešení vyžadují.

V úvodu je třeba zdůraznit, že naše společnost byla založena v roce 1992 a má za sebou mnoho let úspěšného rozvoje v mimořádně silném konkurenčním prostředí. Naše postupy a kalkulace jsou často předmětem řady náročných expertíz a oponentury nejen odborníků zadavatele. Jedná se většinou o institucionálního investora (státu, regionu, obce), ale často i další odborné komise, a to za předpokladu, že dílo aspiruje na spolufinancování některé z dotací.

Za dobu našeho působení prošlo odvětví ekologického stavebnictví velkým rozvojem. Nad gigantickými stavbami převládají citlivé úpravy a nápravy mnohdy nevhodných zásahů, revitalizace a rekultivace, zvyšuje se podíl obnovitelné energie. Výsledky trpělivé a promyšlené práce splynou přirozeně s prostředím.

Těší nás, že jsme prošli tímto vývojem úspěšně a jsme v oblasti environmentalních prací vnímáni odbornou i laickou veřejností jako spolehlivý a zkušený partner, jehož nabídka služeb a technologické zabezpečení vzbuzují důvěru širokého spektra investorů. Věříme, že si tuto pozici dobrého a vyhledávaného partnera obhájíme i v budoucnosti.

Ing. Josef Macek

ředitel společnosti

Napište nám

Kontakt

Agromeli spol. s r.o.
Olomoucká 1177/178
627 00 Brno
tel.: +420 545 217 034
mob.: +420 602 516 207
IČ: 46980989
DIČ: CZ46980989
agromeli@agromeli.cz